BİZ KİMİZ ?

Alsancak Erkek Öğrenci Yurdu, Öz Atılım İnşaat, VDB İnşaat, ALF Enerji, Fortis Madencilik A.Ş. Şirketler gurubunun en yeni oluşumudur. Şirketlerimiz İnşaat, Sağlık, Enerji, Gıda, Madencilik, olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir. İzmir'de 2016 yılında faaliyete soktuğumuz Alsancak Erkek Öğrenci Yurdu Projemizle birlikte İzmir'de sayılı öğrenci yurtlarından biri haline gelmeyi planlıyoruz. Öncelik geleceğimiz olan öğrencilerimizin aile ortamında temiz ve tüm imkanlarla güzel bir yaşam sürmeleridir. Tüm araştırmalarımız sonucu gerekli tüm ihtiyaçları bu komplekste topladık. Tüm Öğrencilerimizin(konuklarımızın) rahatlığını düşündük. Tercihiniz olmak için de daha da çalışacağız.

Özel ALSANCAK Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu 2016 yılında hizmete girmiştir. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir. Tüm Öğrencilerimizin Huzur ve Rahat bir ortamda ders çalışması ilk önceliğimizdir. Sağladığımız imkanlar ile Öğrencilerimizin daha başarılı olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yurdumuz Temizlik ve titizlikten ödün vermediği gibi, güvenlidir. bu konu da hem öğrencilerimiz, hem de velilerinin içi rahat olsun.

İzmir erkek öğrenci yurdumuz faaliyete girdiğnden beri her daim öğrencileri için kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Öğrenci yurdumuzda bulunan tüm alanlar tamamen Öğrencilerimizin rahatı ve güvenliği ön planda tutularak düzenlenmiş ve hazırlanmıştır. İzmir'in en merkezi ve en nezih semtlerinden birinde konumlanmış olan erkek öğrenci yurdumuzdan. İzmir de bulunan Ege Üniversitesi,9 Eylül üniversitesi,Yaşar Üniversitesi,Katip Çelebi Üniversitesi gibi üniversitelere toplu taşıma araçları ile ulaşım çok kolaydır.

Ayrıca izmir erkek öğrenci yurdumuzun buluduğun alan İzmir'in Bornova,Buca,Çiğli,Karşıyaka gibi ilçelerine de kolayca ulaşım sağlanabilecek şekildedir.

Tüm öğrencilerimizi İzmir erkek öğrenci yurdumuzda misafir olmaya bekliyoruz.Öğrenci yurdumuz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize İletisim sayfamızdaki iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz.